جدید : سرویس خبردار دنا توربو شارز راه اندازی شد. کلیک کنید
به زودی امکان درج آگهی های فروش ساندرو و ساندرو استپ وی در کانال ساندرو استپ وی فراهم خواهد شد. کانال سروش
رنو ساندرو استپ وی و ساندرو معمولی نزدیک به دو سالی است که مورد توجه خریداران خودرو قرار گرفته است. ظاهری نسبتا جدید، گیربکس اتوماتیک و محدودیت عرضه این خودرو سبب شده است، که اختلاف قیمت 8 تا 10 میلیون تومانی بین قیمت کارخانه و قیمت بازار این خودرو ایجاد شود. ما در دهگان سرویس خبردار ساندرو را راه اندازی کرده ایم، تا علاقه مندان به خرید این خودرو به موقع از زمان ثبت نام آن آگاه شده، و در سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا، نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
- سایت فروش خودروساز هر روز بررسی شده و در صورت درج اطلاعیه فروش به مشتریان این سرویس، پیامک ارسال می شود.
- تعرفه این سرویس برای اطلاع رسانی هر دوره ثبت نام 2500 تومان است. سری اول ثبت نام برای ماه های آذر و دی در تاریخ 26 شهریور انجام گرفت. سری دوم ثبت نام سال 96 برای ماه های بهمن و اسفند دوشنبه 1 آبان انجام شد. سری سوم ثبت نام برای ماه های فروردین و اردیبهشت 97 یکشنبه 12 آذر انجام شد. سری چهارم ثبت نام برای ماه های خرداد و تیر 19 آذر 96 انجام گردید. سری پنجم ثبت نام نیز برای ماه های مرداد و شهریور 29 آذر انجام شد. سری ششم ثبت نام برای ماه های مهر و آبان 97 در 2 اسفند انجام گردید.
- این سرویس از سامانه های اینترنتی و مخابراتی استفاده می کند. چنانچه اختلال در این سامانه ها مانع اطلاع رسانی به موقع شود، هزینه سرویس به مشتریان برگردانده می شود.
برای ثبت نام در سرویس خبردار ساندرو استپ وی روی لینک زیر کلیک نمایید تا وارد فرم ثبت نام شوید. در فرم ثبت نام باید نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از تکمیل ثبت نام، سرویس خبردار ساندرو استپ وی برای شماره موبایل ثبت شده فعال می گردد.

بیشتر افرادی که نتوانستند در بهمن و اسفند 95 ثبت نام کنند با یکی از مشکلات زیر روبرو شدند:
- عده ای می گویند که حتی نتوانستند وارد سایت فروش شوند. البته ممکن است در ساعات اولیه این اتفاق رخ داده باشد، ولی پس از اگر چه به کندی ولی صفحات سایت باز می شد.
- عده ای هم در صفحه مشخصات خریدار مشکل داشتند، که بیشتر مربوط به انتخاب شهرها می شد.
- بعضی ها به صفحه پایانی می رسیدند ولی پس از انتخاب درگاه پرداخت، پس از چند دقیقه با صفحه خطا مواجه شدند.
- و بعضی ها هم به صفحه پرداخت رفتند و پرداخت هم کردند، اما پرداختشات مورد قبول سایت فروش قرار نگرفت و پس از دقایقی پول به حسابشان برگشت.
در خیلی از موارد بالا خطایی که کاربران پس از دقایق طولانی با آن روبرو شدند، خطای timeout بود. و یا خطای به پایان رسیدن زمان ثبت نام فرد و اینکه باید مراحل ثبت نام را دوباره طی کند.
- نام کاربری و گذرواژه خود را از سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com دریافت کنید. برداشتن این گام شما را چند گام جلوتر از دیگران قرار میدهد. برای این کار باید فرآیند خرید را در سایت فروش اینترنتی سایپا برای یکی از محصولات سایپا شروع کرده و تا تأیید مشخصات فردی پیش روید. در این مرحله نام کاربری و گذرواژه به ایمیل شما ارسال میشود.
- پیش از ثبت نام ساندو استپ وی ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و بعد مراحل ثبت نام را دنبال کنید. در این حالت دیگر نیازی به پر کردن فرم مشخصات ندارید و بصورت خودکار به مرحله بعد میروید.
مشخصات فنی دستی اتوماتیک
ابعاد:طول،عرض،ارتفاع میلی متر 1584,1753,4022
فاصله عرضی چرخهای جلو، عقبمیلی متر 1470،1480
ارتفاع کف خودرو از زمین(بدون بار)میلی متر 180
فاصله بین دو محور میلی متر 2588
وزن خالص کیلوگرم 1158 1193
حداکثر جرم مجاز فنی میلی متر 1598 1615
مدل و کد موتور بنزینی-خطی-K4M A6 بنزینی-خطی-K4M C6
تعداد سیلندر و سوپاپ 4 سیلندر-16 سوپاپ
حجم موتور سی سی 1598
قطر پیستون در کورس حرکت میلی متر 79/5 در 80/5
حداکثر قدرت 105 اسب بخار در 5750 دور بر دقیقه
حداکثر گشتاور 140 نیوتن متر در 3750 دور بر دقیقه
سیستم تعلیق جلو مستقل مک فرسون با بازوی جناقی
سیستم تعلیق عقب میل پیچشی با مقطع H و فنر مارپیچ
سیستم انتقال قدرت دستی -5 سرعته اتوماتیک - 4 سرعته
سیستم فرمان قابل تنظیم،دنده شانه ای ،تقویت شده هیدرولیکی
ترمز جلو / عقب دیسکی تهویه شونده / کاسه ای
رینگ 15 اینچ - آلمینیومی
تایر 185/65 R 15
ظرفیت(تعداد سرنشین)نفر 5
ظرفیت مخزن سوختلیتر 50
مصرف سوخت - سیکل ترکیبی لیتر در 100 کیلومترل 6/7 8
حداکثر سرعتکیلومتر بر ساعت 175 170
0 تا 100 کیلومتر بر ساعتثانیه 10/5 11/5
سطح استاندارد آلایندگی یورو 4
رنو ساندرو استپ وی یک کراس اور کوچک بر مبنای ساندرو است. بدنه آن بر خلاف بسیاری از خودروها که بدنه آنها از زوایای تیز تشکیل شده، کاملا منحنی و به صورت هاچ بک شکل گرفته است. همین هاچ بک بودن آن در محیط های شهری و در هنگام پارک به راننده کمک شایانی می نماید. بدنه رنو ساندرو استپ وی با ساندروی ساده یکسان است ولی ارتفاع آن بلند تر است و سپر جلو دارای ضربه گیرهای مشکی است و در جلو یک قطعه تزئینی نقره ای رنگ دیده می شود. همین الگو در سپرهای عقب نیز تکرار شده است و مجموعه این تزئینات، نمای یک اتومبیل بیابانی سر سخت را به آن داده است.
بر روی سقف دو باربند به صورت استاندارد نصب است و در بخشهای جانبی بدنه نیز حفاظ دور چرخ مشکی و یک رکاب زیبا تکمیل کننده طراحی خارج جاده ای رنو ساندرو استپ وی هستند. البته مهمترین این تفاوتها مشکی بودن چراغهای جلو و معمولی بودن آنها در ساندروی ساده است. همین ابتکار زیبا چهره ای خیره کننده به نمای جلوی خودرو بخشیده است. برای تکمیل شکوه طراحی این مدل زیبا 6 انتخاب رنگ بدنه وجود خواهد داشت. در ابتدای عرضه مشکی و سفید در اختیار خریداران خواهد بود و به تدریج رنگهای قرمز، آبی، خاکستری و نقره ای نیز به کاتالوگ محصولات اضافه خواهند شد. با یک نگاه اجمالی رنو ساندرو استپ وی را ساده و هیجان انگیز و با استانداردهای بالای محصولات رنو ارزیابی خواهید کرد.برای دریافت بروشور ایمیل خود را وارد کنید .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دهگان محفوظ است © www.dahgan.ir